Çukur yeni bölüm fragmanında Selim sıkıştı! Çukur 6. yeni bölüm fragmanında abisinin bir casus olduğunu öğrenen Yamaç, aile dirliğini sağlamak için edindiği bilgileri gizli tutmaktadır. Çukur’un yeni bölümünde ekrana gelen olaylar, Sena için oldukça zorlayıcı olacaktır. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanında Selim’i köşeye sıkıştıran Yamaç neler yapacaktır? İşte, merakla beklenen yeni bölüm ve yaşanacak olan olaylardan bazı kesitler.

Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç’ın aile içerisindeki haini bulmak için çabalaması, bambaşka bir yere götürmüştür. Vartolu’nun yanında olan ve ona istihbarat götüren ismin yalnızca İsa olmadığını bilen Yamaç, Çukur 6. yeni bölüm fragmanında bu durumu çözüme kavuşturmaya çalışacak. Peki, ailesini tehlikelerden korumaya gayret gösteren Yamaç, bu gaye doğrultusunda abisini afişe ederek aile birliğine zarar mı verecek? İşte, Çukur yeni bölümü hakkında detaylı bilgiler.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Çukur’un altıncı bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. Selim’in yakalanma korkusuyla Vartolu’yu tehdit ettiği tanıtımda Yamaç’ın “Baba, oğlun hain Vartolu’ya bizi o satıyor!” sözleri gerilimi arttırıyor.

Çukur’da tansiyon giderek yükselir. İsa’nın ölümünün ardından Yamaç’ın şüpheleri daha da artmıştır. Silah sevkiyatına yapılan baskın Yamaç’ın amca bildiği Emmi ve Paşa’yı baş şüpheliler haline getirir. Fokurdayan bir kazana dönüşen Çukur mahallesinde dengeler sonsuza kadar değişecektir. Kendini bir anda bambaşka bir dünyanın içinde bulan Sena, Yamaç’ın ilk defa hiç bilmediği yönüyle karşılaşır ve hayatının en büyük şaşkınlığını yaşar. Vartolu ile Selim arasındaki anlaşmanın seyri değişirken, kardeşlerinin aç olduğunu öğrenen Celasun, Koçovalılara ait bir silah deposunu soymaya karar verir. Bu hamlesi onu, Yamaç ile karşı karşıya getirecektir. Çukur’da sözü geçen biri olmak için harekete geçen Vartolu, aynı zamanda Yamaç’ı öfkelendirecek bir sürprizin de hazırlıklarına girişir.

Çukur’un 5. Bölümünde; Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak karşısında büyük bir engel vardır. Yamaç’ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris’i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır. Baba-oğul arasındaki tansiyon giderek yükselir. Koçovalı kadınları arasında da fırtınalar eser. Sena’nın, Sultan Koçovalı’nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur’un gerçek yüzünü gösterecektir. Kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındakileri bile ateşe atmaktan çekinmeyen Selim, geri dönüşü olmayan bir hata yapar. Mahalleye hızlı bir giriş yapan Vartolu ise Çukur’un sakinlerinin sevgisini kazanmak için adım atar. İdris Koçovalı’nın yerine göz diken Vartolu, asıl savaşı başlatacaktır.