Arjantinli uluslararası futbolcu bacağına Ronaldo’nun yüzünü dövme yaptırdı

Arjantinli uluslararası futbolcu bacağına Ronaldo’nun yüzünü dövme yaptırdı

Albiceleste forması giyen Yamila Rodríguez’in en büyük referansı Portekizli yıldız ve sol bacağındaki dövme de bunu kanıtlıyor.

Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo arasındaki rekabet, tüyler ürpertici gol rekorları ve her ikisinin de kazandığı şampiyonlukların listesi nedeniyle futbol tarihinde uzun bir bölüme sahip ve onları kral sporunun efsaneleri olarak etiketliyor.

Birçok taraftarın kalbine girmeyi başardılar, böylece idolleri gibi olmak isteyen bir dizi futbolcunun yansıması oldular.

Tahmin edebileceğiniz gibi Arjantinli taraftarlar en çok Paris Saint-Germain forvetiyle ilgileniyor, ancak Arjantin kadın milli takımı oyuncusu Yamila Rodríguez’in de gösterdiği gibi tutku sadece milliyete göre değişmiyor.

Palmeiras’ın renklerini savunan 24 yaşındaki oyuncu, Cristiano Ronaldo’ya olan fanatizminin sınır tanımadığını gösterdi. “Cristiano Ronaldo ile ilgili her şeyi çok seviyorum. O, hiç şüphesiz, dünyanın en iyi oyuncusu. Ona bakıyorum ve düşünüyorum: Nasıl bu kadar mükemmel olabilir? Yaptığı her şey beni şaşırtıyor” diyerek Olé gazetesine verdiği röportajda bunu kabul etti.

Rodríguez de Portekizli futbolcunun yüzünü sol bacağına dövme yaptırarak onu her zaman yanında hissetmeye karar verdi. “Artık Cristiano nereye giderse gitsin sonsuza dek benimle”.